Hvězda Sestřiček: pití, prášky, odvykačka

Role majitele autoškoly Radka Kinského v seriálu Sestřičky Modrý kód je záchranným kruhem a pokusem o restart pro moderátora a herce Martina Preisse (47).

Kvůli silné závislosti na alkoholu a prášcích, s kterou se dlouho léčil, mu údajně už bez přehánění klepala na dveře zubatá.

Také vás může zajímat ...

Mámeli věřit jeho otevřenému vyjádření, pak pil „vrcholově“ od svých osmnácti, a to je téměř čtvrtstoletí. „Všechno se zdá zdánlivě v pohodě, ale pak začnou asociální projevy.

Chytí herec novou šanci za pačesy?

Začnete nestíhat, odvolávat práci, je vám špatně. Nepamatujete si, co bylo dva dny zpátky. Začíná zoufalá potřeba se v časných ranních hodinách napít,“ líčí zlé časy.

Po rozvodu v roce 2004 závislost na alkoholu doplnila závislost na sedativech. Pomoh-la mu až léčebna.

Už rok a půl abstinuje, tak uvidíme, zda mu seriál přinese rovnováhu a pravidelnost a tím i šťastný život s manželkou Martinou Preissovou (44), která pro změnu hraje v seriálu Slunečná. Konečně se jim zablýsklo na lepší časy!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...