Hvězda Tváře Jašków při zkouškách riskuje zdraví

Chybělo jen velmi málo a děsivý pád herce z Ordinace Roberta Jaškówa (48) mohl skončit opravdu tragicky. Když se během zkoušek v převleku za zpěvačku Dianu Ross (74) dostal na pódium, odnesl si místo úžasného zážitku naražené koleno, pár odřenin a modřin.

„Punčocháče jsem zvládl natáhnout v pohodě a měl jsem krásný červený lodičky, byly i docela pohodlný. Za deset minut jsem si na ně zvykl. Akorát mi pak nevyšel jeden krok,“ popisuje děsivě vypadající pád Robert.

Také vás může zajímat ...

Potom, co šlápl do prázdna se zřítil do hloubky metr a půl pod pódium. Důvodem prý byly i hnědé čočky, které si musel dát do očí a jež ho trochu zmátly. Nebyl ale jediný, kdo měl bolesti. Nepříjemnost potkala i porotce Jakuba Koháka (43), kterého chytila zablokovaná záda. Musel tak co chvíli žádat produkční, jenž dělá fyzioterapii, o masáž.

Nebyla to ale jen záminka?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...