Idylické manželství žárlivost jim zničila?

Čeká ji složité období? DANIELA ŠINKOROVÁ (47) září v seriálu, ale jak to má v soukromém životě? Vypadá to, že se jí hroutí všechno, co si za poslední léta vybudovala.

Je až příliš důvěřivá a naivní. To si o Daniele Šinkorové (47) myslí nejen přátelé, ale i kolegové. A nejspíš na tyto vlastnosti brzy doplatí.

Také vás může zajímat ...

Říká se, že naletěla muži, který se tvářil jako její přítel, ale místo toho ji chtěl jenom využít a odehnat od ní manžela Ladislava Poláka (54). Nyní to však vypadá, že se jí kvůli této záležitosti rozpadne manželství.

Polák si údajně myslí, že ho manželka podvedla, a Šinkorová si o svém muži má zase myslet, že jí dostatečně nedůvěřuje a vztah bez důvěry nemůže nikdy fungovat. Co si ale bez Poláka herečka počne?

Nehne se od ní ani na krok

Je na něm totiž podle všeho závislá. Už kdysi se o Polákovi říkalo, že se ke své ženě nechová vždycky úplně gentlemansky a kolikrát na ni prý tak žárlil, až se její kamarádky divily, že s takovým mužem ještě vůbec je, avšak Šinkorové jeho chování asi vůbec nevadí.

Naopak na svého manžela si snad nikdy ani slůvkem nestěžovala. Pěje na něj samou chválu, a když náhodou přijde řeč na jeho slabé chvilky, okamžitě prý odvede řeč jinam a opět začne vyjmenovávat jeho přednosti.

Kolegům je však divné, že kdyby to byl takový vzor ctnosti, jak ho herečka líčí, nechodil by s ní na natáčení seriálu ani do divadla a nehlídal ji na každém kroku.

Pohádka se nekoná?

Polák si nejspíš uvědomuje, jaký zájem o Danielu je. Na svůj věk totiž rozhodně nevypadá, navíc je vtipná a chytrá, a tak má rozhodně co nabídnout. Jenže v posledních dvou letech se prý přestala vídat se svými přáteli a chodí z práce rovnou domů a stará se o muže a domácnost.

Kdysi to byla pořádná divoška, která nevynechala jediný večírek. Pozvedla zábavu v každé společnosti a celé hodiny se dokázala smát. Pak se ale něco změnilo. Smát se zničehonic přestala a do společnosti přestala chodit úplně, nebo jen na pár desítek minut v doprovodu svého muže.

Jí to tak ale podle všeho vyhovuje. Přesně tak si svůj vysněný život představovala. Mít slušnou práci, která ji baví, a manžela, který ji bude střežit a opatrovat jako oko v hlavě.

Objevil se nápadník?

Při natáčení seriálu Sestřičky Modrý kód je herečka nejšťastnější, má kolem sebe skvělé a přátelské kolegy a má si s kým popovídat o obyčejných věcech. Jenže před pár měsíci za ní na natáčení údajně přišel muž s pugétem rudých růží a vyznal jí lásku.

Nic po ní však nechtěl. Jen prý by rád, aby když k tomu bude příležitost, někdy přijala pozvání na kávu a nechala se s ním vyfotit. Šinkorové to přišlo tak milé, že měla souhlasit. Jenže když se muž začal na natáčení objevovat čím dál častěji, všiml si ho i Polák a začal jednat. Měl podle přátel podezření, že mu s ním žena zahýbá.

Všechno je jinak

Nakonec se ukázalo, že muž byl jen velmi škodolibý a věděl, jak má žárlivého manžela, a tak se rozhodl, že ho trochu vyprovokuje a při té příležitosti by pak mohl ukořistit hereččin podpis a fotku a slušně pak podpis na internetu prodat.

Prý by za něj dostal i několik tisíc korun. Když se to Šinkorová dozvěděla, přišlo jí to velmi líto. Zároveň si nadávala, jak důvěřivá je, když každému tak moc naletí. Na druhou stranu si ale ničeho podezřelého nevšimli ani její kolegové.

Šinkorové navíc imponovalo to, že se o ni nějaký muž zajímá. Pro každou ženu je krásné vidět a slyšet, že i před padesátkou rozhodně nepatří do starého železa a stále dokáže přitáhnout mužskou pozornost.

Nemluví spolu?

S touto neblahou událostí ale zjistila další podstatnou věc než jenom to, že je až příliš důvěřivá. Došlo jí, že jí prý její muž vůbec nevěří. Ať se mu snažila vysvětlit cokoliv, on si měl zkrátka postavit hlavu a stát si za svou pravdou, kterou mu očividně nikdo nikdy nedokáže vymluvit.

Proto když si nyní usmyslil, že ho podvádí s mužem, kterého viděla sotva párkrát v životě a vždy jen před zraky ostatních kolegů, přišlo jí to naprosto směšné a nehorázné. Dokonce s ním prý přestala na několik dnů mluvit, což Poláka vytočilo doběla.

Pak zase ale on nemluvil s ní, neboť se podle všeho urazil. Teď mají být zrovna ve stavu, kdy ani jednomu není do smíchu. Předhánějí se v urážkách a oba se zřejmě chtějí okamžitě nechat rozvést. Ve skutečnosti však o to nestojí ani jeden, ani druhý.

Nemohou bez sebe být, jenže teď je to první vážná krize, která jejich manželství doposud potkala, a ani jeden pravděpodobně netuší, jak ji vyřešit. Když totiž přijde na věc, oba dokážou být velmi umínění a tvrdohlaví.

Jenže jim teď ani nezbývá nic jiného než spolu vycházet. V této pandemické době je těžké shánět nové bydlení, natož nového partnera. Za rok ale mezi nimi už může být zase všechno jinak.

Snad by jim pomohlo, kdyby zkusili nějakou manželskou poradnu, kde by jim poradili, jak spolu mají zase normálně vycházet a vyhnout se konfliktům.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama