Iva Janžurová dělá dcerám starosti

Máma má svou hlavu

Herečka Iva Janžurová.

Čerstvá jubilantka IVA JANŽUROVÁ (75) má velký důvod k oslavě. Kromě toho, že se těší dobrému zdraví, si na její půlkulatiny vzpomněli snad všichni, kdo v showbyznysu něco znamenají. Ještě nedávno to však vypadalo, že na nějaké narozeninové oslavy může zapomenout.

Herečka totiž v polovině února musela podstoupit plánovanou operaci srdce, která ji na delší dobu odsunula od veškerého pracovního dění. A zprvu to vypadalo, že se na prkna, která znamenají svět, už nikdy nepostaví. I po měsíci od operace, stráveném na rekonvalescenci v lázních, bylo na jejím stavu znát, že je oslabená.

Jenže to by nebyla Janžurová, kdyby se při první příležitosti nevrátila do práce. „Byla bych ráda, kdyby máma zvolnila.

Také vás může zajímat ...

Vůbec jí zápřah neprospívá,“ svěřila se ustaraná SABINA REMUNDOVÁ (44), které vadí, že má Iva svoji hlavu a na prosby nedá..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...