Ivana Jirešová: Další trápení s dcerou

Má strach, že definitivně přijde o svou dceru! Ivana Jirešová (41) se opět zatoužila vypovídat ze svých strachů a přiznala, na které životní období se vůbec netěší a proč. Sofii (13), dceři Ivany Jirešové, se totiž nezamlouvá, že musí poslouchat svou matku a trávit s ní téměř veškerý svůj volný čas.

Čeho se nejvíc bojí?

Také vás může zajímat ...

Podle hereččiných kamarádek se kvůli tomu také dost často hádají. A Sofie tak raději tráví čas se svým otcem Ondřejem Höppnerem (50) než s matkou a to Jirešovou pochopitelně mrzí.

Další dítko na cestě?

Při jedné z hádek jí prý dokonce měla dcera říct něco, kvůli čemu se herečka trápí dodnes.
Údajně jí řekla, že už chce být plnoletá, aby si mohla dělat, co sama chce a nemusela s matkou už vůbec být. Proto se herečka netěší na den, kdy bude její dcera plnoletá a skutečně si bude moci dělat, co se jí zlíbí.

Bojí se totiž, že pak o svou dceru skutečně definitivně přijde a nezbyde jí už v životě žádný skutečně blízký člověk. Kvůli tomu prý dokonce začala přemýšlet o tom, že by ještě chtěla porodit další dítko.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...