Ivana Jirešová: Dcera brání její nové lásce

Nad láskou herečky Ivany Jirešové (38) neboli barmanky Lucie z Ordinace v růžové zahradě se stahovala černá mračna. Přitom půvabná Ivana by si hezký vztah zasloužila, po tom pekle, které prožívala.

Zrovna se rozvádí s hudebníkem Viktorem Dykem (47). A ani předchozí partnerství s novinářem Ondřejem Höppnerem (50), kterému porodila dceru Sofii (11), nebylo šťastné. Loni na podzim se Jirešová seznámila s tajemným Štěpánem.

Nechtěla o něm nic říci, ale zářila. Nejspíš si řekla, že do jejího života konečně vstoupila opravdová láska. Netušila, že se vyskytne neočekávaná překážka v podobě milované dcery. Sofie se totiž blíží pubertálnímu věku, kdy děti s novými partnery rodičů často tvrdě válčí.

Zoufalá Jirešová zaznamenala, že seznámení dcery a přítele Štěpána neproběhlo hladce. Vypadalo to, že pubertální holčička maminčina obdivovatele prostě nepřijme. Nějakou dobu se Jirešová dokonce domnívala, že bude muset obětovat perspektivní vztah, aby byla dcera šťastná.

Také vás může zajímat ...

Nakonec si Sofie a Štěpán k sobě našli cestu a herečce spadl kámen ze srdce..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...