Jak správně vytvarovat obočí?

Upravené obočí dodá výrazu vaší tváře šmrnc a pomůže vám ubrat i několik let!

V první řadě je třeba nechat své obočí vyniknout. Pomocí tužky si navrhněte správný tvar.

Také vás může zajímat ...

Tvar a délka

Držte tužku svisle podél hrany nosu. Obočí by mělo začínat v zákrytu s vnitřní stranou oka. Směrujte tužku do středu duhovky. Oblouk obočí by zde měl dosahovat svého nejvyššího bodu. Směrujte tužku tak, aby protínala vnější koutek oka. Obočí by zde mělo končit.

Vytrhávání

Chloupky vytrhávejte pouze zespoda pro přirozeně vypadající vzhled. Začátek obočí by měl být maximálně jeden centimetr od úrovně vašeho vnitřního koutku oka. Nejhustší by mělo být na samém začátku a postupně se směrem ke spánku zužovat.

Vybarvení

Vytvarujte obočí pomocí konturovací tužky v odstínu, který je světlejší než vaše obočí. Poté zdůrazněte jeho tvar konturovací tužkou v tmavším odstínu. Stačí použít jen minimum barvy. Kdo chce o něco dramatičtější vzhled, může použít gelové pero na obočí. Je-li v pořádku tvar obočí, učešte ho kulatým kartáčkem a zafixujte bezbarvou řasenkou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...