Jakub Prachař: Agáta mu ničí život!

Se Štáfkem nechce nic mít

Jakub Štáfek Jakub Prachař

Herec JAKUB PRACHAŘ (33) je podle všeho ze svého manželství na zhroucení. Krizi řeší alkoholem, několikrát byl přistižen ve stavu, kdy sotva stál na nohou, a nyní si ještě ničí pracovní kariéru. Odmítl pokračovat v natáčení seriálu Vyšehrad, a to i přesto, že jeho postava patří k nejoblíbenějším. Skončit z minuty na minutu ovšem nejde jen tak. Jakub bude muset zaplatit tučnou pokutu.

Také vás může zajímat ...

Podle lidí ze štábu za hercovým rozhodnutím stojí JAKUB ŠTÁFEK (26). Ten se měl totiž během natáčení Pevnosti Boyard sblížit s jeho ženou AGÁTOU (31). Štáfek sice tyto zprávy označil za čiré pomluvy, ale lidé s okolí Prachařových tvrdí, že právě avantýra z natáčení dost přispěla k jejich manželské krizi.

„Nic jsem s Agátou neměl,“ uvedl Štáfek a dodal, že jsou s Prachařem kamarádi a věří, že situace není tak horká a Jakub v seriálu zůstane.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...