Jakub Prachař: Agáta mu ničí život!

Se Štáfkem nechce nic mít

Jakub Štáfek Jakub Prachař

Herec JAKUB PRACHAŘ (33) je podle všeho ze svého manželství na zhroucení. Krizi řeší alkoholem, několikrát byl přistižen ve stavu, kdy sotva stál na nohou, a nyní si ještě ničí pracovní kariéru. Odmítl pokračovat v natáčení seriálu Vyšehrad, a to i přesto, že jeho postava patří k nejoblíbenějším. Skončit z minuty na minutu ovšem nejde jen tak. Jakub bude muset zaplatit tučnou pokutu.

Podle lidí ze štábu za hercovým rozhodnutím stojí JAKUB ŠTÁFEK (26). Ten se měl totiž během natáčení Pevnosti Boyard sblížit s jeho ženou AGÁTOU (31). Štáfek sice tyto zprávy označil za čiré pomluvy, ale lidé s okolí Prachařových tvrdí, že právě avantýra z natáčení dost přispěla k jejich manželské krizi.

„Nic jsem s Agátou neměl,“ uvedl Štáfek a dodal, že jsou s Prachařem kamarádi a věří, že situace není tak horká a Jakub v seriálu zůstane.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...