Jana Nagyová: Rodina nezná její minulost

Představitelka Arabely, herečka Jana Nagyová (59) přiznala, že její rodina absolutně nejeví zájem o její slavnou minulost. Nagyová se od natáčení příliš nezměnila a v Česku ji lidé stále poznávají. Poté, co se jako mladá odstěhovala do Německa, svou hereckou minulost uzavřela.

Také vás může zajímat ...

„Nejmladší dceři bude brzy sedmnáct, pro ni jsem máma a nezajímá ji, co jsem dělala předtím,“ vysvětlila. I přesto však Nagyová přiznala, že kdyby se našel dobrý režisér a námět, návratu k natáčení filmů by se nebránila.

„I pro ženy našeho věku existují zajímavé příběhy,“ řekla herečka v reakci na to, že by se jí líbila spolupráce s Dagmar Patrasovou (62), s níž natočila jak Arabelu, tak film Smrt Stopařek.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...