Jana Paulová: Vrací se opět s Kameňákem

Ozvala ona sama

Opět si zahraje po boku Václava Vydry

Už brzy se prý má začít natáčet nový seriál, který vychází z divácky oblíbeného Kameňáku. „Půjde o jednotlivé epizody a zase je bude spojovat městečko Kameňákov. Interiéry začínáme točit teď na podzim, exteriéry pak dotočíme na jaře 2018,“ prozradil producent chystaného seriálu PAVEL PÁSEK (50).

A protože byla jednou z hlavních hrdinek Kameňáků i JANA PAULOVÁ (62), nebude prý chybět ani v seriálu. Dokonce se prý Páskovi ozvala ona sama.

Ale chybělo málo a její postava by se prý v seriálu neobjevila vůbec.

Zase s Vydrou

Také vás může zajímat ...

O roli si totiž řekla trochu pozdě, scénář už měli tvůrci seriálu rozepsaný. Ale snažili se jí vyhovět, proto její postavu zařadili alespoň do pár posledních dílů. A tak se po dlouhé době herečka zase objeví na televizních obrazovkách. Navíc se má na co těšit. Jejím manželem bude opět VÁCLAV VYDRA (61.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...