Jana Šulcová: Svět ji absolutně nebaví

Zpackané operace

Narozeninovou party, kterou herečka chystala ke svým kulatinám 12. února, musela zrušit.

Hvězda kultovní komedie S tebou mě baví svět JANA ŠULCOVÁ (70) prožívá pěkně mrzuté období. Nedávno totiž uklouzla, upadla na ledě a narazila si páteř. Tu přitom měla už před dvěma lety operovanou a pak kvůli tomu musela jezdit na vozíku a chodit o berlích. Teď, po posledním úrazu, se pro změnu neobejde bez chodítka. Má totiž naražené dva obratle, což jí brání v pohybu.

Tyto komplikace herečce, kterou televizní diváci mohou nyní vidět v seriálu Trpaslík, velmi zkomplikovaly osobní i pracovní život. Šulcová totiž měla nastoupit jako vyučující na pražské Mezinárodní konzervatoři. S tím je teď ale konec. „Moc mě to štve, protože mne to neuvěřitelně baví,“ stýská si Jana, kterou teď čeká řádka rehabilitací. „Teď mě svět opravdu nebaví,“ říká.

S úrazy už si přitom užila své. V roce 2012 si při pádu na zahradě zlomila ruku a o dva roky později zase v divadle spadla a zranila si kyčel.

Také vás může zajímat ...

Obě operace ale podle ní zpackali natolik, že musela vyměnit nemocnici a absolvovat zákrok znovu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...