Jana Šulcová: Svět ji absolutně nebaví

Zpackané operace

Narozeninovou party, kterou herečka chystala ke svým kulatinám 12. února, musela zrušit.

Hvězda kultovní komedie S tebou mě baví svět JANA ŠULCOVÁ (70) prožívá pěkně mrzuté období. Nedávno totiž uklouzla, upadla na ledě a narazila si páteř. Tu přitom měla už před dvěma lety operovanou a pak kvůli tomu musela jezdit na vozíku a chodit o berlích. Teď, po posledním úrazu, se pro změnu neobejde bez chodítka. Má totiž naražené dva obratle, což jí brání v pohybu.

Tyto komplikace herečce, kterou televizní diváci mohou nyní vidět v seriálu Trpaslík, velmi zkomplikovaly osobní i pracovní život. Šulcová totiž měla nastoupit jako vyučující na pražské Mezinárodní konzervatoři. S tím je teď ale konec. „Moc mě to štve, protože mne to neuvěřitelně baví,“ stýská si Jana, kterou teď čeká řádka rehabilitací. „Teď mě svět opravdu nebaví,“ říká.

S úrazy už si přitom užila své. V roce 2012 si při pádu na zahradě zlomila ruku a o dva roky později zase v divadle spadla a zranila si kyčel.

Také vás může zajímat ...

Obě operace ale podle ní zpackali natolik, že musela vyměnit nemocnici a absolvovat zákrok znovu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...