Janek Ledecký: Málem zemřel

Před pár dny se JANEK LEDECKÝ (55) prořekl, že málem zabil sebe i svou dceru ESTER (23)! Ve Švýcarsku málem sjeli autem ze srázu!

Selhaly brzdy

Také vás může zajímat ...

Těsně před nehodou projížděli horskými serpentinami. Kdyby brzdy selhaly právě tam, spadli by z několika desítek metrů vysokého srázu a zřejmě by to nepřežili. Naštěstí se to ale stalo až na rovince v údolí. Ačkoli je prý zpěvák výborný řidič, který nikdy neměl žádnou nehodu, tady by mu ani sebevětší zkušenost nepomohla. Když chtěl přibrzdit a začal šlapat na pedál, auto nezpomalovalo.

A tak Ledecký sešlápl brzdu prudčeji, ale ani pak se nic nedělo! Auto začalo reagovat až po dlouhých vteřinách. Údajně po pěti až deseti. Jenže na to, aby člověk způsobil dopravní nehodu nebo vyjel ze silnice, stačí jediná sekunda.

Vypadá to, že otec se svou dcerou jen o vlásek unikli smrti a mohou děkovat tomu nahoře, že se brzdy zasekly o pár vteřin později, když už měli horské serpentiny za sebou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...