Je Langoš náfuka? Manželka pověst žehlí!

Herec Jiří Langmajer (54) působí na mnohé pozorovatele poněkud nafoukaně, ale podle manželky Adély Gondíkové ho tak hodnotí jen ti, kteří jej jako člověka vůbec neznají.

Má totiž pověst téměř až fanatického workoholika, který žije prací a bere ji nesmírně vážně, stejně jako sám sebe. Podle důvěryhodných zdrojů měl dokonce v době, kdy hrál na Letních shakespearovských slavnostech Hamleta, vykřikovat ve slabších chvílích něco jako: „Hamlet, to jsem já!“

Také vás může zajímat ...

Vedle nynější manželky Adély umělec pookřál, jako by mu propůjčila velký kus své pověstné dobromyslnosti, bezstarostnosti, nadhledu a smyslu pro humor. A tak se Jiří Langmajer hodně změnil, naštěstí ke svému prospěchu. „Nasmějeme se dost,“ raduje se hvězda seriálu Sestřičky.

„Lidi se diví, protože on vypadá jako morous, ale je hrozně vtipný. Já vím, co se mu děje v hlavě, někdy mě ty jeho pochody strašně rozesmívají.“ Tolerantní a stále usměvavé manželce Adéle vlastně ani nevadí, že když hraje s Jiřím v divadelním představení, lidé chodí především na něj.

„Nikoho nezajímám, jsem jen přidružená osoba a nijak na sebe neupozorňuju,“ směje se.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama