Je manželství odsouzeno k drsnému krachu

Že by se začal projevovat věkový rozdíl?

Nikde se společně neukazují a ani jeden o druhém nemluví. Linda Rybová (44) s Davidem Prachařem (61) jsou tak sice stále manželským párem, ale láska už je možná dlouho nespojuje.

Když už jsou spolu viděni, tváří se, jako kdyby trpěli

Známý herec David Prachař (61) je součástí úspěšného seriálu Slunečná. Zkrátka si ale nepřijde ani jeho manželka Linda Rybová (44), která září v Ulici. Oba si tak po pracovní stránce nemají co vyčítat, což se prý mělo dít v době, kdy David nemohl zavadit o lepší roli.

Také vás může zajímat ...

Bohužel i tak to mezi nimi prý neklape, a dokonce se objevují spekulace, že už je vlastně spojují jen děti Rozálie (16), Josefína (15) a František (11). Že by se snad začal naplno projevovat vysoký věkový rozdíl? Je možné, že by po pracovním týdnu Linda ještě měla dost sil na nějakou společnou aktivitu, ale David raději odpočívá.

Stejně tak to může být i v rámci společenských akcí, které by třeba ráda Linda navštívila, ovšem raději zůstane doma a stará se o děti a domácnost.

Bohužel ale, jakmile se z manželů stane dvojice, jež je spolu jen kvůli dětem, časem jeden či druhý zjistí, že by chtěl víc.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...