Je na roztrhání! Přijde Háma o svou rodinu?

Začíná to vypadat, že známého herce a moderátora Aleše Hámu (45) nedokáže zastavit v jeho splašeném tempu snad vůbec nic. Ani jeho vlastní rodina.

Kromě uvádění vědomostní soutěže Kde domov můj? každý večer před televizními novinami je momentálně už druhou sérii po sobě porotcem v megashow Tvoje tvář má známý hlas, v jejíž třetí řadě stihl také nejprve účinkovat. Do toho často dabuje a zpívá se svou kapelou. Jenže právě na svůj nezastavitelný workoholismus už málem několikrát dojel.

Také vás může zajímat ...

O slovo se hlásí děti i manželka Gábina (43), ale taky jeho vlastní zdraví, které není radno nijak podceňovat. „Zrovna nedávno jsem musel říct ‚ne‘ nabídce, která mě hodně mrzela,“ lituje Aleš. Ale právě role v muzikálu Sherlock by mu zabrala celé letošní léto, během něhož mohl odpočívat a trávit čas s nejbližšími.

A ačkoli tvrdí, že za tvrdým rozhodnutím stály zdravotní problémy se žaludkem, dost možná mu dala konečně stopku i jeho milovaná rodina. Nedává tak svým dvěma synům Jáchymovi (16) a Mikulášovi (9) zrovna nejlepší příklad. Přesto má velké obavy.

Z čeho?

Své syny už teď skoro nevidí

Hlavně z toho, aby se nevydali podobnou cestou. „Jáchym určitě ne, ten je spíš racionální typ, zato o Mikuláše mám trochu strach. Lehké projevy už u něj začínají, navíc je Blíženec, takže do umělecké branže jako dělaný,“ přemýšlí o následovníkovi. Když sám zabírá tolik profesí, mají pak jeho synáčkové značně omezenou volbu. Jen snad jedna jediná činnost mu pořád dělá problémy a tou je tanec.

„Když se do toho jednou za uherský rok vrhnu, stojí to za to.

Užívám si to, ale nikomu bych to nepřál vidět,“ vtipkuje sebekriticky.

Co si prostě nedokáže odpustit?

Aleš moc dobře ví, že kvůli jeho věčných útěkům za prací si ani pořádně neužije svůj baráček u jezera, ve kterém má i vlastní trucovnu. Nebo je to všechno jinak a vtipný moderátor ne- utíká ani tak za finančními zisky, ale spíš do společnosti za cizími sukněmi?

Nedávno totiž přiznal, že ho kromě přešlapů ve výchově vlastních dětí trápí často i osobní vztahové problémy, z čehož se vyznává i v písničce Chtěl bych být hloupý.

Začne s tím Aleš něco dělat, než bude pozdě?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...