Je na tom špatně s penězi?

Vypadá to, že na tom finančně není zrovna nejlépe. Není tajemství, že modelka Agáta Hanychová (34) zůstala na své dvě děti Miu (2) a Kryšpína (8) po odchodu manžela Jakuba Prachaře (36) sama. Nejspíš proto začala být více aktivní na sociálních sítích, aby si přivydělala.

Jedním z důvodů má být to, že chce Agáta podpořit maminky, které se nacházejí ve stejné situaci jako ona. Přiznává totiž, že to není jednoduché a jakákoli podpora se hodí.

Také vás může zajímat ...

Chce být soběstačná, tak začala víc pracovat

Druhým důvodem má být finanční odměna.Je veřejně známo, že prostřednictvím sociálních sítí se dá vydělat slušný peníz, když se v nich vyznáte. Hanychovou sleduje na jejím profilu 200 000 lidí, což rozhodně není malé číslo. Nedávno dokonce veřejně nabízela firmám svou reklamu, která by měla být pochopitelně placená.Zatím ale prosby nepadly na úrodnou půdu.

Nové spolupráce se příliš nehrnou.

Rozvod bude mít svůj dopad

Nejenže rozvod bude mít na Agátu dopad především emocionální, ale také finanční a majetkový. Proslýchá se totiž, že o dost přijde, protože přece jen Jakub byl ten, kdo přispíval do rodinné kasy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...