Je na tom špatně

Jelikož jsou uzavřené všechny bary a restaurace, je Dominika Gottová (47) znovu bez práce. Ještě před všemi opatřeními si ale stěžovala na nedostatek financí.

Teď to tedy musí mít ještě krušnější. Co si počne? Nedávno popsala do médií celkem zajímavou historku. Když byla Dominika na hřbitově za svým tatínkem Karlem Gottem (†80), potkala tam neznámou paní, která jí podle jejích slov nabídla finanční pomoc.

Také vás může zajímat ...

Čeká ji brzy velká životní změna?

Zda se to, co říká, zakládá na pravdě, se zatím neví, pokud ale ano, mohla by jí záhadná dáma pomoct s finanční situací. Podle Dominiky o peníze nouzi nemá, údajně totiž vlastní jakousi německou kliniku.

Teď má ale Dominika ještě jiný problém. Trápí ji zdravotní problémy a nechala si udělat i test na koronavirus. Ten naštěstí vyšel negativní, ale tím potíže Gottové nekončí. Ukázalo se, že má asi zánět průdušek a tím pádem musí ležet.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...