Je to venku! Filipová přiznala, co jí je

Nedávné spekulace o zdravotním stavu zpěvačky a kytaristky Lenky Filipové (63) ukázaly dvě věci. Jednak že má nenápadná hudebnice stále hodně fanoušků, kteří se vyděšeně ptali, co Lenku tedy vlastně trápí, a také to, že pouze mlhavé náznaky o tom, že její stav je vážný, veřejnost rozhodně neuspokojí.

Co ji tedy přinutilo přestat minimálně na rok koncertovat? „Šlo o vážné selhání imunity,“ upřesnila zpěvačka, jejíž stav se po dlouhé léčbě přeci jen zlepšuje. A dokonce už se připravuje na návrat, ne sice hned na sólová vystoupení, ale objeví se jako host na Vánočním Symphonic Tour 2017 Miroslava Žbirky (64), tedy patrně letos v prosinci.

S „Meky“ Žbirkou si mohou jako dva marodi podat ruce, slovenský hudebník sám zkolaboval na přelomu roku vlivem přepracování a zápalu plic.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...