Je to venku! Kdo je Hančin nový milenec?

Herečka Hana Maciuchová (72) si celkem důkladně střeží soukromí, ale tajemného muže po jejím boku už nešlo déle tajit. Už nějakou dobu ji provází do společnosti zubař a potomek slavného skladatele Karel Valdauf (71).

Také vás může zajímat ...

Vše prasklo v americkém San Francisku, kam ji pozval na premiéru opery Zlato Rýna zpěvák Štefan Margita (61). A pozván byl samozřejmě i hereččin přítel. Hanka je totiž velmi dobrou kamarádkou Štefanovy manželky, zpěvačky Hany Zagorové (71).

Vedle kulturního zážitku si za oceánem dopřály i několik výletů. Po náročném období, kdy prodělala rakovinu prsu a zemřel jí milovaný tatínek, bylo na první pohled patrné, že Hanka vedle nového partnera pookřála. Proč ho ale tak dlouho skrývala před veřejností? Bála se snad, že se tím prolomí ledy a něco se v jejich vztahu pokazí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...