Je toho na ní prostě moc! Jak to zvládne?

Někdy si na každém únava vybere svou daň, ale v případě herečky Jany Štěpánkové (83) to bylo v tu nejméně vhodnou dobu. A právě tohle se může stávat postupem času daleko častěji.

Herečka se přišla rozloučit se svou kamarádkou a kolegyní Gabrielou Vránovou (+78), která nečekaně zemřela 16. června na následky selhání ledvin. Jenže právě v momentu, kdy stála jako čestná stráž u rakve představitelky Aničky Čihákové z kultovních Chalupářů, se jí zamotala hlava a musela smuteční síň okamžitě opustit.

Také vás může zajímat ...

Jakmile se ale dostala na čerstvý vzduch, okamžitě se jí udělalo lépe a už si zapalovala cigaretu. „Potřebovala jsem na vzduch,“ nechala se slyšet. Vše dovršila tím, že zpátky do síně se už nevrátila. Raději zamířila na nedaleké trhy, kde se posilnila nějakou koupenou dobrotou.

Jak bude tohle pokračovat dál?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...