Její předpověď se vyplnila

Její vztah i rozchod se známým nevěrníkem Petrem Kracíkem (57) byl plný lží, podvodů a slz, snad i proto tehdy herečka Veronika Gaierové (53) novou lásku svému bývalému partnerovi a otci svých dvou dětí rozhodně nepřála.

Své sokyni, kterou režisér a producent Kracík po sedmnácti letech soužití s Gaierovou vyměnil za mladší a krásnější slavnou dceru ještě slavnějších rodičů Petra Kostky (77) a Carmen Mayerové (71) Terezu Kostkovou (39), proto krátce po rozchodu stejně jako svého expartnera upřímně nenáviděla.

Také vás může zajímat ...

Když pak Kracík Kostkovou v roce 2006 požádal o ruku a v kostele, kde chtěla mít svatbu právě Gaierová, si tihle dva řekli své ano, poslala zdrcená představitelka nesympatické zdravotní sestry Zuzany Pantoflíčkové ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Kostkové drsný vzkaz: „Opustí i tebe!

Vzpomeneš si na mě!“ A její předpověď se nyní bohužel vyplnila.

Má šest děti se čtyřmi ženami

„ Petr mi nic neřekl, ale já tušila, že se něco děje. A v momentě, kdy jsem začala víc pátrat, jsem se začala i více dozvídat. Asi nejhorší na tom bylo to jeho lhaní, mlžení, že od nás několikrát odešel a zase se vrátil, až jsem nakonec řekla dost,“ uvedla už před časem Gaierová a Kostková by se snad dnes mohla pod její slova sama podepsat.

Podobně se totiž don chuan Kracík, který má šest dětí se čtyřmi ženami, nyní zachoval i k ní. S Kostkovou si prošli krizí plnou nevěr už před třemi roky, kdy se na krátký čas rozešli. Poté se však znovu smířili a zdálo se, že vše zlé je již pryč. Rozvod, který se uskutečnil už na sklonku loňského roku a který oba jeho protagonisté až do teď tajili, je však důkazem o pravém opaku.

„ Po upřímném oboustranném pokusu jsme se na podzim dohodli, že bude lepší najít jiné řešení a jinou cestu.

Na konci roku jsme to potvrdili i oficiálně,“ sdělila teprve počátkem března krásná Tereza Kostková, která tak po deseti letech zůstala sama se svým synkem Toníkem (9).

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...