Její syn se stal terčem nemístných vtípků

Zničila si nadobro skvělé vztahy v milované rodině?

Rozhodně není pravidlem, že by se herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Dana Morávková vyjadřovala k tomu, co se děje na internetových diskuzích.

Jenže teď se to začíná dotýkat jejího soukromí a tak udělala výjimku. Nedokázala si totiž pomoci, když se v jedné z nich objevila kritika jejího chování poté, co od ní znovu odjel syn Petr. Jedna z diskutujících si jí vzala na paškál proto, že synovi nedomluvili, aby zůstal doma.

Také vás může zajímat ...

„Morávková je blbá, protože studium (zejména tvůrčího psaní) mohl přerušit a být radši tady,“ radila známé herečce. Ta zareagovala po svém. „Děkujeme za zájem a názor,“ odvětila.

Horší ale je, že se na jejího syna snesla i kritika kvůli tomu, že si vybral soukromou školu. Podle některých je „mamánkem“, jenž by na normální české škole nevydržel. Těžko říct, proč je vlastně doposud studijně úspěšně Petr některým lidem takovým trnem v oku.

Že by to snad byla závist a to, že nemohou překousnout, že je schopen poradit si se složitou školou ve Velké Británii. Dost možná obojí. Na druhou stranu ale Petrovi jistě nepomáhá to, jak vždy, když odjede působí jeho maminka sklesle.

Sice je to pochopitelně, jelikož ho má ráda a zvláště pak v této složité době by ho ráda měla na dohled. Teď si ale možná říká, že raději měla mlčet.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...