Koronavir mu překazil plány

Jarní koronakrize měla pro herce Miroslava Táborského (60) nepříjemné následky. Zhatila totiž jeho velký sen. „Říkal jsem si, že bych si v roce, kdy mám kulatiny, přál doplatit hypotéku, ale nevím, jestli mi to koronavirus dovolí,“ postěžoval si herec.

Jeho narozeniny nakonec byli hodně skromné. A místo luxusních dárků si musel vystačit s málem. „V rodině mi třeba udělali takovou koláž ze starých fotek,“ pochlubil se Táborský.

Také vás může zajímat ...
Narozeniny měl letos

A sám jistě doufá, že se brzy vše vrátí do starých kolejí a znovu bude moct hrát divadlo a natáčet bez omezení. Jelikož se ale situace s koronavirem na podzim znovu zhoršila, asi mu je jasné, že letos k doplacení hypotéky nedojde. A dost možná si tak bude muset o nějaký ten rok počkat, třeba do dalších kulatin.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...