Jiří Bartoška: Závidí mu úspěch

Herec a prezident filmového festivalu v Karlových Varech Jiří Bartoška (70) sklízí od lidí na sociálních sítích samou nepřející kritiku. Strhla se zde debata o tom, jak Bartoška celý festival jen chlastá, pojídá dobré jídlo s přáteli a bere za to velké peníze.

Podle závistivců si Jiří jen užívá a bere za to velké peníze.
Podle závistivců si Jiří jen užívá a bere za to velké peníze.

Že je za festivalem kus práce, která trvá celý rok, si asi nikdo neuvědomuje. O kulturním přínosu naší republice nemluvě. „Škoda, že ho ta rakovina nesežrala,“ přisazuje si další diskutující „hrdina“. Kde se v lidech bere tolik nenávisti? Snad si z hlupáků na internetu Jiří nic nedělá.
Ostatně, nic jiného mu asi ani nezbývá.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...