Jiří Langmajer a Adéla Gondíková: Zůstali spolu kvůli sexu?

Dostal skomírající milostný život nový impuls?

Předchází ho pověst pořádného sukničkáře, před kterým nemůže být jistá žádná žena. S postupujícím časem se ale Jiří Langmajer (52) proměnil v morouse, kterého sužuje jeden zdravotní problém za druhým. Stres a únava se pak začaly pomalu odrážet i v milostném soužití s jeho partnerkou Adélou Gondíkovou (44).

Herec tak musel hodně rychle něco vymyslet, aby nepřestal být pro partnerku kvalitním protějškem po všech stránkách, a to se podařilo. „Našel jsem způsob odreagování a to hormonální jógu,“ prozradil Jiří a s radostí konstatoval, že je sice primárně určena ženám, nicméně s chlapským libidem prý dokáže učiněné zázraky.

Také vás může zajímat ...

Vlila do něj totiž energii, kterou tolik potřeboval a teď se cítí jako pokropený živou vodou. Po fyzické stránce se cítí daleko lépe a klidně je možné, že mu právě jóga zachránila vztah. Není proto divu, že je v současné době jako vyměněný.Kdo ví, jak dlouho ho vlastně problémy sužují. Jóga má něj takový vliv, že prý omezil i svou vášeň pro alkohol, což mu bezesporu prospělo.

Adéla se tak z proměny svého partnera musí tetelit blahem.

Bude to ale stačit k tomu, aby si Jiřího vzala za muže a třeba v budoucnu nosila jeho příjmení? Každopádně na sobě herec hodně zapracoval a nějaká ta odměna ze strany Adély by nebyla od věci..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...