Jiřina Bohdalová: Radují se z toho, že je nešťastná!

Takové reakce Bohdalová nečekala.

O tom, že Jiřina Bohdalová (86) naletěla svému osobnímu bankéři a koupila od něho několik kopií slavných obrazů, jsme vás již informovali. Že se jedná o podvod neměla herečka ani tušení. „Nalhal jí, že prodává obrazy coby propadlá aktiva banky i jiných klientů,“ prozradil blízký přítel Bohdalové s tím, že tak přišla o miliony korun.

Zklamání ze ztráty peněz záhy vystřídal obrovský šok, který přišel po provalení celé kauzy. Místo podpory se totiž herečka dočkala od svých fanoušků výsměchu a drsných útoků. „Pak že boží mlýny nemelou,“ rýpl si jakýsi Vráťa s tím, že herečka podvod zasloužila. Jiný zas napsal, že jako člověk nestojí Bohdalová za nic.

„A máš to!“ dodal ještě na závěr.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...