Jitka Čvančarová: Co si o jejím poprsí myslí stylista?

O hrudníku Jitky Čvančarové se často hovoří i píše. V tomto případě se dokonce i některé ženy shodují na tom, že není co závidět, protože herečka je vzhledem k velikosti poprsí asi o deset kilogramů těžší.

Nicméně větší část žen tiše závidí a muži bez výjimky jen valí oči. A můžeme přidat i mínění odborníka. „Jitka je nádherná žena a její postava a hrudník k ní patří,“ je přesvědčený renomovaný stylista Kája Pavlíček (46).

Také vás může zajímat ...

Nicméně dodává: „Ženy tohoto typu mají v Česku problém, protože se obecně velmi těžko shání oblečení, které sedí právě přes prsa.“ Stylista je toho názoru, že ženy těchto proporcí by se měly oblékat tak, aby hrudník řekněme neschovávaly, což beztak nejde, ale aby zůstaly pokud možno dámami a nezabředly do laciné vulgarity.

Zda se to Jitce Čvančarové daří, či naopak nedaří, to je věc názoru. Na toto téma se vedou vášnivé diskuse na internetu i jinde. Diskutující si nezřídka myslí, že se to herečce příliš nedaří. Občas si do společnosti oblékne šaty, že jeden nevěří vlastním očím.

Výstřih sahá do pasu. Existuje ale možnost, že se to líbí manželovi Petru Čadkovi (40). .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...