Jitka ČvančarováPřiznala drsné hádky

Přinášíme vám exkluzivní informace z utajovaného soukromí herečky Jitky Čvančarové (41) a jejího muže, tanečníka Petra Čadka (40). Jejich manželství evidentně není tak pohádkové, jak na první pohled vypadá.

Sexy diva promluvila o neustálých neshodách! Herečka Jitka Čvančarová nečekaně odkryla pokličku svého soukromí. Realita je šokující! Když se se svým manželem, tanečníkem Petrem Čadkem objeví jako pár ve společnosti, žáří vedle sebe jako dvě sluníčka.

Také vás může zajímat ...

Asi nikoho by nenapadlo, že tihle dva by mezi sebou mohli mít nějaké spory. Podle slov herečky je to ale zřejmě jen dobrý herecký výkon. Ačkoli si Čavnčarová jindy své soukromí úzkostlivě chránila, nyní ve slabé chvilce přišla s přiznáním, že jsou u nich na denním pořádku bouřlivé hádky.

„My potřebujeme opravdu hodně věcí prodebatovat. Poslechnout si jiný názor. Podívat se na věc ze strany toho druhého, kdy to najednou vypadá trochu jinak. A někdy se vůbec nechcete podívat, někdy je ta pohodlnost příjemná,“ jasně naznačuje, že u nich často lítají blesky všemi směry.

„U nás to žije a rozhodně se nenudíme,“ dodává ironicky. Aby se manželství úplně nerozklížilo, prý kvůli tomu musí dělat i rodinné porady. Nejspíš si Čvančarová vzápětí uvědomila, že na sebe řekla víc než chtěla, a tak začala zachraňovat situaci vychvalováním, jak skvělé je argumentovat a vyměňovat si názory.

„Mnohé se dozvíte, nutí vás to nahlas formulovat myšlenky,“ vysvětlovala. Asi k tomu ale už není co dodat. Je zřejmé, že slavný pár má doma pořádnou Itálii. Nezničí manželství všechny ty roztržky? ak známo, Čvančarová umí být nekompromisní.

Jakmile ji partner zklame, nemá slitování. Zářným příkladem toho byl například její rozchod s hercem Martinem Hofmannem (41). Provalilo se, že herečku podvádí s prostitutkami. Nevěra nemusí být důvod k okamžitému rozchodu pro každého.

Třeba když se herečka Jana Plreissová (71) dozvěděla, že její manžel, Viktor Preiss (72) má utajené nemanželské dítě, bourat kvůli tomu dlouho budovaný vztah hodlala. Preissovi odpustila a manželství dala novou šanci.

Čvančarová je ale horká hlava. Nekompromisní. Okamžitě to s Hofmannem ukončila. Přitom jak vidno, stačilo trochu trpělivosti. Časem se z něho stal krotký beránek, který je dnes zodpovědným otcem od rodiny.

Lze tedy předpokládat, že i se současným manželstvím by herečka dokázala udělat krátký proces, kdyby Čadek dělal něco, co se jí nelíbí. Nebo ji životní zkušenosti už naučily? Snad na nejhorší nedojde. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...