Josef Klíma: Proč se ho museli zbavit?

Už nikoho nezajímá! A tak JOSEF KLÍMA (67) dostal padáka. Nebo je ten pravý důvod jeho odchodu někde jinde?

Moderátor tvrdí, že odešel sám, z vlastní vůle. A televize Prima, na které měl svůj vlastní pořad, mu zpočátku dávala za pravdu. Prý dostal novou, lukrativnější pracovní příležitost, a tak se rozhodl pořad Očima Josefa Klímy po společné dohodě ukončit. Jenže pár dní nato nakonec televize přišla s úplně jiným vysvětlením! Údajně jeho pořad zrušila kvůli tomu, že už neměl téměř žádné diváky!

Také vás může zajímat ...

To ovšem měla být pouze nová oficiální verze vedení televize. Ta neoficiální však hovoří o tom, že byl vedení soukromé televize už pár měsíců trnem v oku! Podle jeho kolegů se Primě nelíbilo především to, jakým způsobem svůj pořad připravuje a jakých témat se dotýká. A vzhledem k tomu, že Klíma není typ člověka a novináře, který si nechá poroučet, raději odešel.

Podle zaměstnanců televize však může mít celá kauza údajně i soudní dohru! ŽHAVÉ PROZRAZENÍ «Už nikoho nezajímá! A tak JOSEF KLÍMA (67) dostal padáka. Nebo je ten pravý důvod jeho odchodu někde jinde? Proč se ho museli zbavit? Matěj Matuška Josef Klíma Už od dětství prožívá trauma kvůli svým velkým očím. Dokon ce Se svou první velkou láskou se herečka setkala na place.

Denně čelí nemístním řečem Jana Stryková Kryštof Hádek Soňa Norisová Jana Stryková Zamlada se chtěla stát jeptiškou. To jí nevyšlo.

Jeho spor s televizí bude mít nejspíš soudní dohru.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...