Josef Laufer: V nemocnici je jako doma!

Starosti s manželkou

Kvůli manželce se snaží být co nejdřív fit.

Zdá se, jako by se štěstí v poslední době otočilo k JOSEFU LAUFEROVI (77) zády. Ačkoli v uplynulých letech prodělal několik zákroků a jeho zdraví na tom nebylo právě nejlépe, největší starosti mu poslední rok dělá hlavně jeho manželka IRENA GREIFOVÁ (78), která prodělala životu nebezpečný toxický šok. Kdykoli herec mohl, byl u ní a snažil se ji podporovat, aby svůj boj nevzdala.

Nyní má však pro blémy i on sám a musel vyhledat lékařskou pomoc.

Zotavuje se po operaci

„Před necelým rokem mi operovali jedno koleno, teď přišlo na řadu i to druhé,“ vysvětluje Laufer, proč leží opět v nemocnici. Lékaři mu vyměnili kloub, který ho už nějaký čas zlobil. Mezi dvěma endoprotézami, které rozhodně nepatří mezi zanedbatelné zákroky, stihl ještě Laufer prodělat operaci žlučníku.

Také vás může zajímat ...

Na nic si prý ale nestěžuje, snad jen na to, že vzhledem ke svému nynějšímu stavu nemůže být nablízku své ženě, která je stále hospitalizovaná.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...