K utajovanému synovi se nehlásí

Nataceni TV Barrandov, Image: 401330211, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: ShowPix, ShowPix - Puchta Dalibor

Minulost stále dohání herce Oldřicha Navrátila (66). Ten měl kdysi během románku se ženou z hotelové recepce zplodit syna Milana Kočího, ovšem doufal, že se to nikdy nikdo nedozví. Před časem ale tyto informace prosákly mezi veřejnost, a to včetně toho, že Oldřich o Milana nikdy neprojevil zájem.

Také vás může zajímat ...

„Považuji to za podraz. Nepatří do mojí rodiny, ale alimenty jsem samozřejmě poctivě platil,“ vyjádřil se herec. Milana to ale celý život mrzí, jelikož mu otcovská opora v životě chyběla, a to především v době, kdy bojoval se závažným onemocněním.

Dokonce ho asi před čtrnácti lety oslovil během představení, ale neuspěl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...