Kam zmizely jeho božské svaly?

Jak se zdá, stárnutí se nevyhýbá ani těm největším hollywoodským hvězdám. Herec Brad Pitt (57) se rozhodl počátek roku strávit v Karibiku.

Nejenže tam nebyl s Jennifer Aniston (51), se kterou by ho mnozí rádi zase viděli pohromadě, ale navíc byl při šnorchlování načapán paparazzi a na zveřejněných fotkách to vypadá, že už nic není tak, jak bylo.

Také vás může zajímat ...
Jennifer Aniston a Brad Pitt. Stará láska nerezaví.

Polonahý herec ukázal nejen hojně potetovaná záda, na nichž na první pohled nějaká ta malůvka přibyla, ale také oplácané tělo, které bylo na hony vzdálené tomu, jaké v roce 2019 předváděl v černé komedii Quentina Tarantina (57) Tenkrát v Hollywoodu.

Tam mu byla svěřena role sympatického kaskadéra, a když v jedné scéně s jointem v ruce opravoval střechu a byl u toho do půl pasu nahý, jistě nad tímto Adonisem nejedna dáma zalapala po dechu. Pitt je již od konce října single.

Tehdy se rozešel s mladičkou milenkou Nicole Poturalski (28), půvabnou polskou modelkou, jíž ve vztahu s pohledným hercem nikterak nebránila skutečnost, že je vdaná.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama