Kamarádky má zakázané!

I když zpěvák Karel Gott (80) o sobě tvrdí, že už není v těch nejlepších letech, ženy na něj stále letí. Ví o tom dokonce i jeho manželka Ivana Gottová (43), která se podle toho také zařídila. Rozhodně si nepřeje, aby byl Karel v kontaktu s nějakými jinými ženami než s ní.

Proto mu údajně zakazuje se stýkat s jeho bývalými přítelkyněmi a kolegyněmi. On svou ženu samozřejmě poslouchá na slovo, přece jen si ho Ivana dobře vychovala. Ale na druhou stranu mu přijde, že je to škoda, a čas od času by si rád promluvil s kamarádkou svého věku o tom, jaké to kdysi bylo. Touží prý zkrátka si jen zavzpomínat.

Také vás může zajímat ...

Telefonáty má každý den

Jeho kamarádky o něj mají údajně stále velký zájem. Volají mu totiž každý den, a to klidně i několikrát. Ivana už z toho začíná být na nervy, protože prý moc dobře ví, o co takovým ženám jde.Jako první se ozvala Gottova bývalá milenka Alice Kovácsová (52) a prý měla srdce na dlani. To Ivana jakž takž přešla a říkala si, že už snad nebude mít tolik drzosti na to, aby se ozývala pravidelně.

Nicméně se k ní přidala spousta Gottových dalších bývalých partnerek, ale zároveň i spousta kamarádek, se kterými zpěvák nikdy nic neměl.

Ivana však zatrhla obojí a Gottovi tak zatrhla tipec.

Ženy na ni žárlí

Je pochopitelné, že spousta žen by chtěla být na místě Ivany. Je ženou uznávaného zpěváka a finančně je zajištěná až do konce života a to samé platí pro jejich dcery. Gottová údajně ví, že na ni ostatní ženy žárlí, ale bohužel s tím nemůže nic udělat.

Ony se však mermomocí snaží dostat na její místo, některé žádají jen o krátký hovor s Gottem, prý by jim to stačilo na to, aby se s nimi chtěl sejít osobně. Ivana ale Gottovi jakékoli telefonáty zakázala a všechny nejdříve musí přejít přes ni, takže je téměř nemožné se s Karlem spojit.

Spousta žen je kvůli tomu naštvaná a prý si najdou jiný způsob, jak Gotta kontaktovat.

Dokáže si konečně dupnout?

Karel si je prý ale svou láskou k Ivaně jistý a rozhodně by prý nedal přednost žádné jiné. I když to byl v minulosti dost proutník, v současnosti už na to prý nemá energii a ani k tomu nemá důvod. Nicméně mu prý vadí to, že mu Ivana nevěří. Údajně by si rád s některými svými bývalými partnerkami a kamarádkami popovídal.

Zajímá ho, jak se jim daří, a také by si prý mohli zavzpomínat, jak to všechno bylo dřív.

Přece jen Ivana není v jeho věku a jemu občas taková konverzace chybí. Rád vzpomíná na zážitky, které si prožil, ale s Ivanou to prý příliš nejde. Buď se rozčílí, nebo prý vůbec nerozumí, o čem její muž mluví. Dokáže si na svoji ženu Karel konečně dupnout, nebo zase jen poslechne a vzdá to?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...