Kateřina Kristelová: Daší průšvih!

Moderátorka Kateřina Kristelová (38) opět vymyslela lest na Řepkovu (44) exmanželku Vlaďku Erbovou (37). Co jí provedla tentokrát? Kdy tohle skončí? Mohlo by se zdát, že rozpadlé manželství přítele moderátorky Kateřiny Kristelové, fotbalisty Tomáše Řepky a modelky Vlaďky Erbové už bylo rozebráno ze všech stran a není k tomu co dodat.

Blonďaté moderátorce ale krátkovlasá sexbomba evidentně leží v žaludku natolik, že se do ní opřela znovu. Před časem měla podávat falešné erotické inzeráty se jménem Erbové. Nyní vytáhla ještě těžší kalibr.

Také vás může zajímat ...

Modelku si Kristelová vzala na paškál přímo ve svém novém internetovém pořadu o vztazích, kde ji veřejně rozebírala právě se svým přítelem. A rozhodně ji nešetřili. Kristelová otázkami nahrávala Řepkovi na jedno drsné vyjádření za druhým.

Například fotbalista svou bývalou ženu obvinil z toho, že krade. „Další věc jsou krádeže. Drahé věci z baráku. Vyrabováno kompletně celý barák, a dokonce se neštítila vzít ani sedačky z terasy a dokonce ani sádrové trpaslíky,“ chrlil Řepka špínu na svou bývalku a Kristelová jen přikyvovala.

Erbové, která se nemohla bránit, protože ta u rozhovoru chyběla, muselo pořádně zvonit v uších. Ať už to mezi bývalými manželi bylo jakkoli, nutno uznat, že vynalézavost Kristelové v útocích na svou sokyni, je skutečně veliká.

A co na to Erbová? Ta se to naštěstí snaží brát s nadhledem. „Žiji si svůj život se svojí rodinou. Tak, abych se mohla také beze studu dívat do očí svým dětem,“ řekla k tomu. Snad tedy tyto výpady zůstanou bez újmy na duševním zdraví.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...