Kateřina Kristelová: Všichni se k ní obracejí zády

Obviňuje sice všechny okolo, ale za svůj pád na společenské dno si může sama.

Moderátorka KATEŘINA KRISTELOVÁ (39) začíná povážlivě klesat na společenském žebříčku. Nikdo ji nezve na významné společenské akce, dobré pracovní nabídky se jí vyhýbají a ztrácí zbytky kreditu i na sociálních sítích.

Těžko litovat člověka, který si za ztrátu společenského kreditu může převážně sám. Kateřina Kristelová (39) za podpory svého partnera Tomáše Řepky (44) produkuje jeden skandál za druhým a kromě soudu už s ní zjevně zúčtovala i značná část jejích fanoušků.

Také vás může zajímat ...

Po vypuknutí aféry s falešnými porno inzeráty svou účast tvrdohlavě popírala, i když se objevily usvědčující záběry bezpečnostních kamer.

Usvědčena ze lži

Od soudu nakonec Řepka odešel s 300 hodinami obecně prospěšných prací a Kristelová s podmíněným trestem vězení na tři měsíce, což potvrdilo verzi obžaloby, že celou akci vymyslela právě ona. Kateřina Kristelová zažila časy, kdy o pozvánky na VIP akce neměla nouzi a denně si z nich mohla vybírat.

Nebyla sice prvotřídní hvězdou, ale poutala pozornost, byl o ni zájem a organizátoři večírků s i j i předcházeli. To je už všechno v nenávratnu. Dnes může být ráda, když ji pustí na Řepkovu autogramiádu.

Moderátorka si svým chováním v poslední době znepřátelila, koho mohla, a ztrácí sympatie na všech stranách.

Žaloby na všechny strany

Při své urputné snaze přesvědčit celý svět, že je nevinná, začala vyhrožovat žalobou každému, kdo se na ni křivě podíval. Stala se z ní problémová osoba, které se vyhne každý, kdo nechce riskovat nepříjemnosti nebo ztrátu prestiže. Blonďatá sexbomba má buď nadšené příznivce, nebo zapřisáhlé odpůrce, těžko existuje někdo, kdo k ní má neutrální vztah.

Kdyby někdo namítal, že v životě nic doopravdy nedokázala, mohla by namítnout, že se jako samoživitelka alespoň snaží dobře postarat o své dítě.

Tohle už jí neprojde

Tenhle těžko zpochybnitelný argument ale sama vyvrátila, když falešným inzerátem napadla jinou matku samoživitelku, Vlaďku Erbovou (37). A jestliže Řepkovi jeho fanoušci některé excesy odpustí, ty její jsou už přes čáru pro všechny slušné lidi. Bývalý fotbalový ranař je přece jenom chlap a nějaký ten faul mu zkrátka projde.

Kristelová ale rázem ztratila přízeň všech žen, které jsou na výchovu dítěte samy jako ona.

Fanoušci ji zavrhli

Právnička, zastupující Kristelovou, mluví o tom, že její klientka je na sociálních sítích vystavena šikaně. Myslí tím obrovskou vlnu negativních ohlasů, která přišla jako reakce na poslední skandál. Moderátorka prý nesklízí kritiku jen kvůli kauze s inzerátem, ale prakticky za cokoliv, co udělá, nebo řekne. Podle právničky jde o diskriminaci a dlouhodobou negativní kampaň.

Ta se údajně už projevila tím, že Kristelová byla propuštěna z TV Barrandov a nikdo ji prý nechce zaměstnat.

I nad jejím internetovým pořadem se stahují mračna.

Je jako kůl v plotě

Považuje snad paní doktorka platný rozsudek za součást tajného plánu, jak zničit pověst Kateřiny Kristelové? Každému přece musí být na první pohled jasné, že blonďatá moderátorka si zbytky své dobré pověsti likviduje úplně sama. Její právnička ve svém prohlášení citovala i dlouhý seznam neslušných slov, kterými Kristelovou lidé na internetu častují.

To je jistě ubohé, ale nic to nemění na faktu, že moderátorka může ze své současné situace vinit jedině sama sebe.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama