Kde můžete pojistit psa

Kromě běžných výdajů za krmení, hračky a očkování mohou nastat situace, kdy pes vyžaduje léčbu v případě nemoci nebo někoho zraní či něco poškodí. Proto se vyplatí sjednat si pojistku.

Jaké jsou možnosti?

Také vás může zajímat ...

Psa u některých pojišťoven můžete pojistit již po dovršení tří měsíců jeho věku, u jiných od šesti měsíců.

– Česká podnikatelská pojišťovna nabízí pojištění domácích mazlíčků pod názvem Hafan. Kryje náklady na veterinární léčbu a nutné léky při léčbě úrazu nebo nemoci psa. Proplatí vám i náklady na nutnou hospitalizaci.

– U České pojišťovny můžete uzavřít pojištění Mazlíček. V rámci něj můžete sjednat tyto typy pojištění: pojištění léčení úrazu nebo nemoci, pojištění proti uhynutí nebo utracení, pojištění odpovědnosti za škodu.

– Slavia pojišťovna nabízí pojištění Pejsek a kočička. Pojištění je určeno na veterinární léčbu psa či kočky, jedná-li se o neodkladné a nezbytné veterinární ošetření v případě úrazu či nemoci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...