Kdo zdědí Pavlatovy miliony?

Zesnulý herec a dabér Michal Pavlata (+71) byl nejen vážený a ctěný, ale také úspěšný muž. O tom svědčí hojná účast na jeho pohřbu, ale také majetek, který po sobě zanechal.

„Jsem dobře situovaný důchodce a někdo po mně bude dědit, takže se o mě všichni hezky starají,“ pochvaloval si herec před dvěma lety svoji sociální situaci.

Ostatně byl bezdětný, poměrně šetrný a ještě šel v posledních dvaceti letech z role do role, takže se nelze divit, že po něm zůstal nejen pěkný byt v Rybné ulici v centru Prahy, ale i velká vila v Klánovicích na východě Prahy a blíže neurčená částka na účtu. Kdo tedy zdědí tento pěkný majetek zvíci téměř deseti milionů?

Také vás může zajímat ...

Zdá se, že to budou Pavlatovi mladší bratři Jan (63) a Josef (67), kteří si tak mohou významně zpříjemnit podzim života.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...