Kdy se přestane užírat pocitem zbytečnosti?

Dojemnou řečí ji srazil ještě více na kolena!

Vypadá to tak, že se herečka Ivana Chýlková (55) začíná cítit pro svoji rodinu nepotřebná. Patrně se pomocí svých koníčků snaží zahnat smutek z dospělosti syna Jáchyma (20) a nezájmu manžela.

Zatímco syn Ivany Chýlkové (55) Jáchym (20) si začíná naplno užívat život dospěláka, ona neví, co si se sebou počne. Z role matky a manželky přesedlala k dobročinným akcím a hlavu si čistí meditačním cvičením.

Také vás může zajímat ...

Bude se stále jen užírat steskem nebo s tím hodlá něco udělat?

Stýská se jí po synovi

Před časem Chýlková zavzpomínala na to, jak vy Jáchyma vychovávala. Nebála se o sobě říci, že je sice i dnes milující matkou, ale má pevné zásady.

Jáchym ji prý několikrát pořádně rozlobil, ale ona mu to v období puberty vždy dokázala odpustit. Na Ivaně je tedy vidět, že se jen těžko vyrovnává s tím, že její syn je už dospělý a nevyžaduje tím pádem takovou maminčinu péči jako kdysi.

Syn Jáchym se začal živit jako model

Navíc se začal věnovat modelingu, kvůli kterému často cestuje, takže se doma příliš neohřeje. Před časem se mu ovšem podařilo Chýlkovou pořádně dojmout. Přiletěl za ní na filmový festival do Košic, kde pronesl velmi dojemnou řeč.

Herečku tak rozhodně muselo srdce rozbolet ještě o to více.

Zahání smutek

Zdá se, že Ivana zahání svůj steskt tím, že si hledá různé vedlejší aktivity. Kromě divadelní a filmové činnosti se teď vrhla na dobročinné akce.

Obětovala polovinu svého šatníku, aby vydělané peníze mohla investovat na pomoc druhým. Evidentně chce dělat dobré skutky, aby si alespoň v něčem připadala důležitá. Navíc Chýlková prozradila, že navštěvuje hodiny jógy.

Už kdysi se zmínila, že je to kvůli tomu, aby si dodala energii. Na co ji asi bude teď potřebovat, když její synáček brzy nadobro vyletí z hnízda?

Vypořádá se s krizí?

Ani její manžel moderátor Jan Kraus (65) nepřidá příliš klidu na její duši. Nedávno se totiž spekulovalo o tom, jestli si nezačal tajný románek s herečkou Miluší Bittnerovou (41), se kterou denně uvádí pořad Kraus a blondýna na rádiu Frekvence 1.

Nakonec to tedy vypadá, že se jí začíná všechno pomalu, ale jistě hroutit pod rukama, aniž by s tím mohla něco udělat.

Dokáže si doma udržet alespoň manžela?

Navíc na ní ani doma nečeká někdo, komu by se mohla vyplakat na rameni. Stane se snad to, že Ivanu opustí naráz dva osudoví muži jejího života a ona zůstane sama.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...