Kdy už si najde chlapa?

S jejími vztahy to doposud nebyla žádná sláva. Herečka ze Slunečné KATEŘINA KLAUSOVÁ (28) je od pohledu sympatická a srší z ní charisma. Přesto se jí pořád nedaří najít toho pravého.

Sympatická herečka sice několik vztahů měla, žádný jí ale dlouho nevydržel. Blondýnka Kateřina Klausová (28) se momentálně objevuje v seriálu Slunečná, slavná je ale hlavně díky snímkům Lída Baarová nebo Špindl.

Také vás může zajímat ...

Kromě toho si zahrála také v mnoha muzikálech. Proslýchá se, že za jejím úspěchem stál především její tehdejší milenec, podnikatel Peter Kovarčík (†61), ačkoli se to herečka snaží stále popírat. Kdo je jí však po boku teď?

Je zvyklá, že se o ni partner stará. Peter se tehdy do krásné Kateřiny hned zakoukal a rázem dostávala jednu roli za druhou. A ona za to byla pochopitelně ráda.

Byla vedle něj šťastná

Která začínající herečka by dobrovolně odmítala takové příležitosti? Jenže závist je zlá věc. Podle spousty lidí totiž Kateřina známého producenta jen využívala a měla po něm chtít stále víc a víc.

Podle ní ho ale měla mít opravdu ráda. Byl prý zábavný a měli si pořád o čem povídat. A asi to byla opravdu láska. Od podnikatelovy nečekané smrti má s hledáním partnera velký problém. Peter zemřel před pěti lety, údajně při nešťastném pádu v koupelně.

Samé krátké románky

V té době byla ale ještě hodně mladá, a tak když o ni měl někdo zájem, neměla váhat a šla s dotyčným na rande. Většinou ale své partnery tajila, nesdělovala jejich identitu.

A když už by třeba chtěla, bylo zase příliš pozdě a rozešli se. Tento scénář se měl opakovat víckrát. Proč herečce její vztahy nevycházejí? Podle některých jejích přátel si moc ráda užívá a nesnáší, když jí někdo mluví do jejích rozhodnutí.

Rodiče jí chtějí někoho dohodit?

Hereččini rodiče už by byli jistě také rádi, kdyby se jejich dcerka usadila. Táhne jí na třicet a to už je nejvyšší čas, aby se zklidnila.

Klausová ale zřejmě nechce nic uspěchat. Její rodiče se jí mají snažit pomoct, jak jen to jde, i když tím Kate-řinu občas dostávají do trapných situací. Jak sama svěřila, vždy když vidí někde nějakého sympatického mladíka, hned ho začnou dceři dohazovat.

Pokukuje po kolegovi?

Většinou ale docílí toho, že se naštve a odejde, čímž je celá dohazovací akce v háji. V posledních dnech ale už i ona sama nejspíš pociťuje, že jí chybí mužská náruč.

V seriálu Slunečná se to pohlednými herci jen hemží a jí se údajně jeden z nich líbí. Má jít o herce Lukáše Langmajera (40), se kterým si má velmi dobře rozumět. Mají mít stejný smysl pro humor a i povahově si očividně sedli.

To by ale nebyla Kateřina, kdyby to nemělo nějaký háček. Lukáš je totiž už spoustu let ženatý. Je tak celkem možné, že zatímco ona si maluje jejich budoucnost narůžovo, on v tom všem vidí jen pouhé kamarádství a rozptýlení od každodenního stereotypu.

Navíc Lukáš se netají tím, že svou ženu stále velice miluje. Uvidíme, zda nakonec propadne hereččiným svodům.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...