Koho herečka nakonec svede?

Herečka Alena Mihulová (54), která září v nekonečném seriálu Ulice, žije dlouhodobě v jednom příbytku s dcerou Karolínou Kachyňovou (25) a její přítelkyní Natálií. A právě jejich láskyplný vztah je pro ni velkou inspirací.

I ona by údajně byla ráda takhle šťastná a vysílala na všechny strany pozitivní energii. Románek na obzoru Bohužel po smrti jejího milovaného manžela Karla Kachyni (†79) se jí zatím štěstí v lásce spíš vyhýbá.

Také vás může zajímat ...
Obává se, že skončí úplně opuštěná

Alena sice netlačí na pilu a nechce jít do vztahu za každou cenu, ovšem uvědomuje si, že období bez muže po jejím boku už je poměrně dlouhé. A je jasné, že čím déle je sama, tím je pro ni složitější navazovat kontakty Dcera jako překážka Možná by pro herečku vlastně bylo i pozitivní, kdyby se její dcera osamostatnila a třeba se od ní s partnerkou odstěhovaly.

Alenu by to možná donutilo být více iniciativní a snažit se častěji chodit do společnosti a být nezadaným mužům na očích. Zatím totiž svoji vnitřní samotu řeší tím, že hodně pracuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama