Kokosový olej pečuje o zdraví i krásu

Ještě jste nevyzkoušeli kokosový olej? Tak to musíte co nejdříve napravit. Panenský kokosový olej je totiž čistě přírodní produkt bez jakýchkoli příměsí, takže vše od zdraví a krásy až po výtečnou večeři pořídíte z jednoho balení.

Nahradí krémy i pleťová mléka

Také vás může zajímat ...

Věděli jste, že od okamžiku, kdy se kokos dostane z palmy do lahvičky, uplyne jen několik hodin? Proto si olej zachovává všechny své báječné účinky a výživné látky pro tělo i organismus.

Tím, že se olej získává za studena, zůstávají v něm ve velkém množství také vitaminy, a to především A, C a E. Kokosový olej bez problémů nahradí vaše krémy i tělová mléka. Jeho složení je podobné tukům v pokožce, takže ta ho umí skvěle vstřebat bez maštění.

Hydratuje a omlazuje pokožku Olej má protizánětlivé účinky, proto snadno zatočí s akné, a během vteřinky vás odlíčí.

Jeho složení nevyvolává žádné alergické reakce a na pokožce nezanechává mastný film. Ochrání i rty, dá se použít jako přírodní balzám a zklidní vaši pokožku, pokud to přeženete s opalováním. Díky vitaminu E, který obsahuje, totiž napomáhá lepší hydrataci pokožky, léčí ji, a dokonce omlazuje.

Na vaší pokožce si díky svému složení poradí s vyrážkami i ekzémy a hojení jizev. Zlepšuje krevní tlak Začněte den jednou lžičkou této bílé voňavé lahůdky a uvidíte, že se už po pár dnech užívání budete cítit lépe.

Vždyť pomáhá krvi dopravit cholesterol do správné formy a tím udržuje zdravý krevní tlak. Pokud máte problémy se špatnou srážlivostí krve, nad koupí neváhejte. Kromě toho skutečně zabíjí viry a ochrání vás před škodlivými bakteriemi.

Pravidelná konzumace kokosového oleje prokáže službu i lidem, kteří mají problémy s vysokou hladinou cukru v krvi, protože pomáhá tělu efektivněji využívat inzulin..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama