Konopné semínko a jeho blahodárné účinky

Tak jako ořechy, i semínka obsahují celou řadu látek prospěšných pro naše tělo. Využijte sílu konopného semínka a zařaďte ho do svého jídelníčku. Konopné semínko pochází z technického konopí, neobsahuje tedy THC. To je původem z Asie, do Evropy se dostalo později, kde jej lidé využívají pro technické účely.

Zdroj vitamínů a minerálů

Také vás může zajímat ...

Semínko obsahuje nenasycené esenciální mastné kyseliny, ty pomáhají správnému vývoji a fungování mozku, napomáhají reprodukčním orgánům v jejich funkci a celkově jsou prospěšné pro metabolismus.

Jednou z nejoceňovanějších složek konopného semínka je omega 6 gama-linolová kyselina. Ta je známá svými blahodárnými účinky na pokožku. Toto semínko je i zdrojem vitaminu a minerálů. Obsahuje například vitamin A, C, E a minerály jako je zinek, hořčík či železo.

Preventivním užíváním konopného semínka poskytujete tělu dostatek těchto látek, a to ze zdroje z přírody. Konopné semínko je k dostání v obchodech se speciální výživou.

Úprava semínka

Semínko můžete konzumovat samotné, lze přidat například jogurtů, ovesných vloček či ovocných šťáv. Lze použít i na dozdobení salátů nebo do domácího pečiva.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...