Konopné semínko

Využijte sílu konopného semínka a zařaďte ho do svého jídelníčku. Pochází z technického konopí a neobsahuje THC. I tak má grády!

Semínka, podobně jako ořechy, obsahují celou řadu látek prospěšných pro naše tělo. Konopí je původem z Asie, do Evropy se dostalo později, kde jej lidé využívají především pro technické účely.

Také vás může zajímat ...

Zdroj vitaminů a minerálů

Semínko obsahuje nenasycené esenciální mastné kyseliny, ty pomáhají správnému vývoji a fungování mozku, napomáhají reprodukčním orgánům v jejich funkci a celkově jsou prospěšné pro metabolismus.

Jednou z nejoceňovanějších složek konopného semínka je omega-6 gama-linolová kyselina. Ta je známá svými blahodárnými účinky na pokožku. Toto semínko je i zdrojem vitaminů a minerálů. Obsahuje například vitamin A, C, E a minerály, jako jsou zinek, hořčík či železo.

Preventivním užíváním konopného semínka poskytujete tělu dostatek těchto látek, a to z přírodního zdroje. Konopné semínko je k dostání v obchodech se speciální výživou.

Úprava semínka

Semínko můžete konzumovat samotné, lze přidat například do jogurtů, ovesných vloček či ovocných šťáv. Lze použít i na dozdobení salátů nebo do domácího pečiva. Konopné semínko se může užívat jak při prevenci, tak při vystavení fyzické a psychické zátěži. Pomáhá regulovat hladinu cholesterolu, posiluje imunitní systém, dodává energii, posiluje svaly.

Je doporučováno při nemocech srdce a oběhového systému.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...