Krach sebedůvěry

Syndrom vyhoření

Máte příliš mnoho povinností, je na vás vyvíjen tlak, cítíte velké vypětí a stres a zápolíte s nedostatkem odpočinku? To vše pomalu, ale jistě spěje k vašemu přetížení, které může vyvrcholit až syndromem vyhoření. Věřte ale, že i se syndromem vyhoření se dá „zápasit“. Důležité je umět říci „Ne!“ Ovšem musíte to udělat způsobem, který neublíží vám nebo těm, kdo vás mají rádi.

Musíte najít způsob, ze kterého nebudete mít špatný pocit. Své postupy a rozhodnutí je dobré konzultovat s někým, komu důvěřujete, kdo vás dobře zná a má k vám pozitivní vztah.

Nebojte se změny

Také vás může zajímat ...

Každý začátek je těžký.

Jakýkoliv vstup do neznáma, pocit, že se náhle ocitnete na jiné koleji, kterou neznáte, je obtížný. Život je plný překvapení. Uzavírat se doma, uchylovat se k různým „berličkám“ situaci jen prohloubí. Vnitřní uzavření se je po určitou dobu i nutné, ale nikoliv na příliš dlouho. Vaše bolesti, obavy, byste měli probrat s někým, kdo vás bude skutečně vnímat a poslouchat.

S někým, kdo vám pomůže překonat složité období a udělá s vámi první krok do neznáma.

Tím člověkem může být i psychoterapeut..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...