Krásné a husté vlasy

Téměř každou ženu trápí otázky týkající se vlasů. Ať jde o jejich vypadávání, lupy, malý objem, vysušené nebo roztřepené konečky a podobně. A tak samozřejmě hledáme způsoby, jak vlasy zkrotit a udělat krásné. Existuje řešení, které je velmi jednoduché, účinné a levné.

Levná pomoc

Také vás může zajímat ...

Cibule má velmi prospěšné látky, které hrají důležitou roli při posilování růstu vlasů. Obsahuje především kyseliny, které mají přímo kouzelný vliv na vaše kadeře.

V cibuli lze také nalézt několik dalších vitaminů a minerálních látek jako draslík, hořčík, vitamin B6 a vitamin C. Ty jsou pro vlasy a vlasovou pokožku velmi výživné. Takže pokud chcete mít vlasy zdravé a krásné, určitě vyzkoušejte tuto masku za pár korun.

Kúra na vlasy: Budete potřebovat dvě až čtyři červené cibule. Vymačkejte z nich šťávu. Můžete použít mixér, ještě lepší je použít odšťavňovač. Do šťávy přidejte lžíci medu a dobře promíchejte. Směs aplikujte do vlasů a chvíli pokožku hlavy jemně masírujte. Potom nechte 30 minut působit. Po nejlepší efekt opakujte 2krát až 3krát měsíčně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama