Kruté ponížení před veřejností

Herečka Jiřina Bohdalová (87) přijala pozvání herce Jiřího Krampola (80) na křest knihy k jeho osmdesátinám, kterou napsal Miloš Schmiederberg (70) jako mapování Krampolovi kariéry. Bohdalová, která byla dokonce vybrána jako kmotra, se však na oplátku dočkala pouze drsného ponížení a nedokázala snad ani věřit svým očím.

Také vás může zajímat ...

V samotné knize na ni autor totiž velmi drsně útočí! „Bohužel i s tím, jak surfovat nejen na prknech divadelních, ale i v nejvyšších místech s mocipány od Novotného až po pana Sorry jako,“ vyčetl Bohdalové Schmiederberg.

Navíc o ní píše i to, že ji národ miloval v režimu minulého století, ale obdivuje ji i teď, protože je velmi vychytralá a umí si poradit. Když se toto herečka dozvěděla, zvažovala, že křest ublíženě opustí, nicméně po příchodu Karla Gotta (79) zůstala a opět se jí vykouzlil úsměv na tváři.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...