Která Hasselhoffa dotáhla potřetí k oltáři?

Konečně do toho praštil! Hvězda seriálu Pobřežní hlídka, herec David Hasselhoff (66) se znovu nechal dotáhnout poslední červencový den k oltáři. A komu že se to napotřetí povedlo?

Své ANO si řekl s téměř o třicet let mladší partnerkou Hayley Robertsovou (37) v Itálii. Na manželství ani po dvou nepovedených pokusech zřejmě nezanevřel a pevně věří, že tentokrát mu to vydrží až do smrti. Jak přišel na to, že právě ona bude tou pravou? „Jednou jsme měli menší rozepři a já jsem se na ni nedokázal zlobit.

Také vás může zajímat ...

Tak jsem poznal, že ji opravdu miluji,“ rozplývá se urostlý herec v chomoutu. Svou manželku žádal o ruku už před dvěma lety, takže bylo opravdu načase, jinak by si jeho druhá polovička mohla začít myslet, že to s ní nemyslí vážně.

Otázkou ale zůstává, jestli se právě svatbou jejich vztah nezmění natolik, že po třech svatbách přijde také třetí rozvod.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...