Kulturistkou ze zoufalství?

Je málo lidí, kteří dokážou být tak vtipní a zábavní jako herečka Iva Pazderková. Její poslední počin ale humor zcela postrádá, a když domyslíme všechny okolnosti a důsledky, jde z takového jednání spíše nepříjemný mráz po zádech.

Představitelka „blbé blondýny“ a Hedvika ze seriálu Láska v čase korony se pustila do projektu, nad kterým mnozí kroutí hlavou. Společně se zpěvákem Václavem Noidem Bártou (38) se účastní soutěže profesionálních svalovců!

Také vás může zajímat ...

Jakou má motivaci?

Nebylo by na tom nic zarážejícího, kdyby se do zuřivého posilování a týrání těla dietami a přísným fitnes režimem pustila žena, jejíž tělo je na podobný stres zvyklé. Dáma typu Pazderkové by měla spíše pamatovat na to, že regenerace u ní nebude probíhat tak snadno, jako v případě nějaké poblázněné dvacítky. Domyslela Iva všechno do důsledků?

Bojíme se, že se herečka jen tímto počinem snaží odvést pozornost své vlastní složité duše jiným směrem. V minulosti se přiznala, že trpí depresemi, má panické ataky a trápí ji, že její velké přání, mít s přítelem, produkčním Hynkem Lorencem (32), děti, nebylo vyslyšeno.

Riskuje příliš

Je to trochu smutné zjištění, ale za jednáním této vynikající komičky lze tušit zoufalství ženy, která nemá co ztratit. Soutěž Bikini Fitness tak mohou především solidární ženy sledovat s rozporuplnými pocity. I s ohledem na to, že partnerem Ivy v této akci je svalnatý rocker, který už má dvě děti a nedávno prohlásil, že nic nebrání tomu, aby měl i třetí.

Nevrátí se v takové společnosti herečce nepříjemné pocity, které v minulosti vedly ke stavům, kdy je nutná pomoc odborníka na lidskou duši? Ivě to ve vypracovaném těle sice sluší a v soutěži se umístila na 10. místě, ale jak dlouho jí bude tato náplast na bolístku stačit?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...