Kvůli stáří se jí vrací dcera

Zpěvačka a herečka Naďa Urbánková (79) oslavila nedávno narozeniny a dostala ten nejkrásnější dárek. Její dcera Jana Fabiánová (39) se rozhodla přestěhovat zpátky do České republiky. Ani veselá oslava se neobešla bez lékařského dozoru.

Také vás může zajímat ...

Účastnila se jí dlouholetá kamarádka Fabiánové MUDr. Marie Krylová, která pomáhá Urbánkové zvládat neduhy stáří. „Mamince bylo devětasedmdesát, není nač čekat, potřebuje mě mít tady,“ řekla Fabiánová.

Ta si tak se svým manželem, Američanem indického původu Dinem Bosem pořídila nový byt a zatím se jí podařilo ulovit jednu roli v novém muzikálu divadla Semafor.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...