Láďa Kerndl: Dá mu konečně dcera vnoučata?

Už několik let čeká a vnoučata od dcery nikde. Český zpěvák LAĎA KERNDL (73) má syna ROBERTA (50), který z něj udělal dědu. Kdy to udělá TEREZA (32)?

Tereza Kerndlová (32) zdědila svůj hudební a především pěvecký talent po tatínkovi Ladislavu Kerndlovi (73). Svou hvězdnou kariérou svého staršího bratra Roberta Kerndla (50) tak trochu zastínila. Není se čemu divit, kariéru si vybudovala pěkně, i když možná trošku pomohlo i tatínkovo známé příjmení.

Také vás může zajímat ...
Láďa Kerndl s manželkou Miladou

Tereza se svým mužem Reném Mayerem (49) žije bezmála už 15 let, z toho jsou 5 let manželé. Nicméně společné potomstvo stále nikde. Kde je problém? Je neobvyklé, že tak dlouhé manželství se obešlo bez pořízení dítěte.

Dala přednost kariéře?

Její manžel René má z předchozího manželství syna Petra (25), na jehož výchově se Tereza podílela a staví se do pozice druhé mámy. Zdá se však, že to jí stačilo. „O dětech doma ani nemluvíme, zatím je to v nedohlednu,“ prozradila v jednom rozhovoru Tereza.

Její otec by podle přátel neměl radost z toho, kdyby Tereza dala přednost kariéře před rodinným životem. Kariéru už si budovala dost dlouho, měla by se s manželem zase posunout o krok dál. Tereza však o dětech snad nikdy s nadšením nemluvila a také prozradila, že u nich doma je to v podstatě tabu.

Aby ji časem nemrzelo, že není matkou

Bojí se snad svému otci říct, že žádné děti nechce? Možná se chce navždy vyhřívat na vrcholu popularity, která však bude postupem času hasnout. Vždyť jiné zpěvačky zvládají rodinu i kariéru. Aby Te- rezu později nemrzelo, že si děti nepořídila.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama